Odkazy na partnerské stránky

Zdravie, krása, životný štýl

Tu môže byť v rámci bezplatnej výmeny linkov umiestnený aj váš odkaz!

Ak máte stránku alebo blog zameraný na témy ako sú zdravie, krása, prírodná kozmetika, bio produkty, wellness, príroda, ekológia, ezoterika atď. a chceli by ste uverejniť váš odkaz na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať. Pokiaľ bude odkaz tématicky vyhovovať, radi ho pridáme do zoznamu partnerských stránok. Následne Vám na výmenu zašleme link našej stránky na uverejnenie na vašom webe.

Regeneračné centrum

Zdravá výživa

Prečo mak a makový olej? Mak je bohatý na vápnik a prírodná prevencia proti osteoporóze.

Potrebujete pre svojho známeho za nejakú maličkosť tašky na víno? Ste na správnom mieste.

Liečivé čínske huby - Je dokázané, že čínske liečivé huby ako prírodné produkty v BIO kvalite sú už viac ako 5 000 rokov najkomplexnejším zdrojom životodarných látok. Vyskúšajte ich aj vy.

Mladý a zelený jačmeň - Výživový doplnok zo sušenej šťavy, ktorý dodá Vášmu organizmu potrebné vitamíny, minerálne látky, antioxidanty, aminokyseliny a enzýmy.

Proteins - kvalitné výživové doplnky za skvelé ceny.

GANODERMA-CAFE - prodej výrobků s ganodermou, gano káva ostrava skladem, reishi, cordyceps, spirulina, korálovec ježatý, červená ganoderma detox. Hledáme prodejce, buďte placeni za pití kávy!

FINCLUB - prodej přírodních finských doplňků stravy vhodných pro děti, sportovce, seniory či manažery. Prodej ekologických čisticích prostředků codi energic, la oca, osvěžovače toni codi paris. Bio přírodní kosmetika s aloe vera a olivovým olejem bez parabenů a SLS. Kosmetika Lander - polar ice, 100% vazelína, čistící skin cream.

Kozmetika

Prírodné mydlá a guličky do kúpeľa - RigaSoap.sk a ďalšiu prírodnú kozmetiku ako aj darčekové krabice pre blízkych nájdete v eshope RigaSoap.sk.

Životný štýl

Jazierka - Aquapond ponúka realizáciu kúpacích jazierok a biobazénov s technológiou biowaba, predaj jazierkovej a bazénovej techniky.

Občianske združenie Klub priateľov turistikyObčianske združenie Klub priateľov turistiky

Diéta pre zdravý životný štýl a dokonalú postavu s potravinami Update Slovakia s.r.o.

Bazén bez chlóru. AQUA DIAMANTE systém - skutečně bezchlorovou úpravu vody v bazénech.

Lekárske ošetrenie

Lekárska kozmetika - INA LINIA esthetic institute v Bratislave

Kvalitné zubné implantáty - moderná alternatíva nahrádzania chýbajúcich zubov v zubnej ambulancii DentalPlus.